نوشتن ؛ همین و تمام .

تو چقدر هیچ وقت نفهمیده بودی و من چقدر هیچ وقت نگفته بودم ... !
 


دیشب از 12 تا 5.5 صبح داشتم توی سایت آمازون گیج می خوردم ! معمولن این طور جاها نمی روم چون افسردگی شدید می گیرم ! ولی خب دیشب نمی دانم چرا حماقت کردم ! آدمیزاد است دیگر ! اصلن هم عین خیالم نبود که فردایش باید صبح زود بیدار بشوم، بروم دوش بگیرم و شبش تا 9 شب کلاس دارم و اگر نخوابم خسته و کوفته می شوم و اینها ... !
آن وقت شماها هم اگر مثل من عاشق و دیوانه ی ساعت های خوشگل مارکدار و جینگول جات (واژه ای ست که همه نوع گردنبند و دستبند و گوشواره و کلیه ی مشتقاتشان را اعم از طلا و سیلور و دایموند و اینها را در بر می گیرد) هستید ،  بروید توی قسمت watches... مخصوصن اگر جستجویتان را به رنگ سفید محدود کرده باشید ... بعد از آنجا هم بروید توی قسمت  Jewelry ... بعد با خیال راحت بمیرید !
حالا اینجاها اگر نمردید می توانید مشخصاً از قسمت Charm برای مردن استفاده کنید ! یعنی قشنگ بمیرید و هیچ هم باکتان نباشد که دارید الکی می میرید! از دید من آدم توی مملکتی زندگی کند که نتواند از این سایته این چیزهای خوشگل را بخرد ؛ که برای خریدنش لازم باشد به این سایت های داخلی آویزان شود که بعد هم ببیند آن قدر پول می کشند رویش که قیمتش می شود خدا تومان (نه ببخشید خدا دلار) ... خلاصه اش اینکه توی همچین مملکتی آدم برود بمیرد اوضاعش بهتر می شود کلن ! :| باور کنید !

 

پیوست :

یعنی اگر یکی پیدا می شد این عزیز دل نازم را می خرید برایم من تا آخر عمر عاشقش می شدم ! :دی

http://www.amazon.com/AK-Anne-Klein-109615CHRM-Silver-Tone/dp/B004P0J85E/ref=sr_1_55?s=watches&ie=UTF8&qid=1322435264&sr=1-55


برچسب‌ها:
+ تاريخ ۱۳٩٠/٩/٧ساعت ۱۱:٤٤ ‎ب.ظ نويسنده El نظرات ()