اون قدر می خوامت همه باهات بد شن ...

اینطوری که تنم بپیچد توی تنت ... اینطوری که هوا سرد باشد و تو پاهام را بگیری بین پاهای برهنه ات ... اینطوری که سرم را یک جوری بگذارم روی شانه ات که صورتم فرو رفته باشد توی گردنت ... این طوری که بوی تو بیاید همه ش ... و هر دوتامان چشم هامان را بسته باشیم ... و هرچند وقت یک بار بوس لب لبی کوچولو بدهیم به هم ... اینطوری که من حالا نشسته ام اینجا روی فرش پشمالوی نرمم و سردم است و دلم بغل گرم ِ محکمت می خواهد ... اینطوری که شادمهر دارد می خواند : " اسمِ تو بارونه ... عطر تو همراشه .... " و من هی کیفم می آید که این از آن آهنگ هایی ست که تقدیمشان کرده ای به من ...  که توی مسجیت نوشته بودی : "اون قدر می خوامت همه باهات بد شن ... " و من دانسته بودم چه با همه ی دلت گفته ای ... که چه همه شریک نمی خواهی توی داشتنم ...  این طوری که من ضعف می رود دلم برایت و حتی کلمه پیدا نمی کنم که امروزم را بنویسم ... که می دانم کلمه ها خراب می کنند خوشگلی ِ روزم را ... اینطوری ... همین جا ... همین حالا ... دنیا تمام می شود .

 

 7/شهریور/90

 

 

Hug...

 

پیوست :

http://www.4shared.com/get/E_sua72L/ShadMehr_Aghili_-_Halam_Avaz_M.html

/ 7 نظر / 9 بازدید
قلقلی

حالم عوض می شه حرف تو که باشه... واقعا اسمت بارونه دخترک شیشه ای خیلی زیبا بود...

sara

hey dokhtar to khodaye kalame hayiiiiii.mifahmi?

sara

badesham man ghargh misodam too harfat.ke cheghadr dooset daram.ke kash pishe ham bodim ta vasam harf bezani...az in harfaye neveshtanit ke adamo mast mikone..... rastiiiiiiiiiiiii inja che naz shode,doosesh daraaaaaaaam.tazeeeeeeeee esmesham naz shode

پرسفون

هی الی (!) چه همه خوشبختی داری تو زندگیت /. به همون اندازه ای که من ندارم آقای او باشدُ آغوش گرمش دیگه دنیا تمومه به دنیا بگو خدافظ (!)

پرسفون

الی من نتونستم ولی تو نیمه ی پرُ نگا کن میدونم دارم چرت میگم اما گوش بده (!)

پرسفون

دیوونه ی همین خلُ چل بودن خودمُ خودتم دیگه :-*