A Happy Event ؟؟!!

باید می رساندم به حسی که خوب و نرم باشد... می رساندم به دلی که لرزش بیاید از خواستن .... باید می رساندم به آرزویش را داشتن . البته که این ها را به سادگی از اسمش هم می شد فهمید ... A Happy Event یعنی همین ها خب !

چه شد؟ من ترسیدم . همیشه می ترسیدم. این بار اما مطمئن تر از همیشه ترسیدم. آن قدری که به آقای او هم گفتم که باید فیلم را ببیند . که بهش گفتم من هیچ وقت این ها را نمی خواهم ... که از همه شان می ترسم... که دوستشان ندارم... و هرچقدر هم که آقای او گفت اشکالی ندارد و ما آن طوری زندگی می کنیم که من دلم می خواهد از ترسم کم نشد... نشده هنوز هم . واقعیتش این است که بچه تنها چیزی توی زندگیم است که درست همان قدر زیاد نمی خواهمش که می خواهمش . والبته که آن قدری خودم را می شناسم که بدانم آدم ِ زندگی ِ اینطوری نیستم...  که بدانم آن قدری دیوانه ام که بچه داشتن وادارم کند به ویران کردن ِ زندگیم حتی ! خیلی ها باور نمی کنند راست بگویم... اما من از کشتن بچه ام ترسیده ام همیشه بس که خود ِ دیوانه ام را می شناسم...! گیرم که هیچ کس باورش نیاید من پتانسیل کشتن دارم - آن هم کشتن بچه ام را- ... اما خودم که می شناسم خودم را!

 

http://www.imdb.com/title/tt1987018/

/ 11 نظر / 5 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مریم بانو

این فیلم رو ندیدم ... اما فکر میکنم هر چی هست نباید اینقدر بترسی! نباید !

مرجان

با همه ی وجود باور می کنم چون منم خودمٌ خوب می شناسم !!

ورون

خب نشستم دارم دانلودش می کنم ببینم چیه این! امیدوارم این یکی دیگه اوکی باشه. منم به بچه داشتن یا نداشتن فکر کردم. راستش که خیلی می ترسم. حتی تو ذهنم هم نمی گنجه. اما یک ماه پیش که پی ام اسم مدتی بود عقب افتاده بود... داشتم مطمئن می شدم که حامله م. می دونس حسش خیلی عجیبه!

ریحانه

اما من حتی اگر ناخواسته باشه هم باز هم عاشقشم و دوس دارم بچه ام رو و بچه ها رو .

گیلدا

کی می خوای بفهمی حقه تو خیلی بیشتر از ایناست.حقت از آینده خیلی بیشتره ..دست از این فکرای خل خلی بردار.نه تو می میری نه بچه ت.تازه مجبور نیستی بچه بیاری..اینقدر به بچه فکر نکن کشتی تو منو

مرجان

دقیقا منم عاشق بچه هام...! رابطه ی خوبی هم باهاشون دارم...سریع باهام جور می شن اما واقعا دلیل نمی شه که بخوام بچه داشته باشم ! دیروز داشتم بهش فک می کردم...! باورت می شه ؟؟ نمی خوام کسی با میل من بیاد تو این دنیا...! دوس ندارم بیاد تو این دنیای نکبت...اگه یه روز به روز من بیفته چی ؟؟ اگه بپرسه چرا منو آوردی چی ؟؟ من چی باید بگم بهش ؟ بگم خوشی زده بود زیرِ دلم ؟؟ نمی خوام هیچ وقت بیاد...که مجبور شه درد بکشه ! ترجیح می دم تویِ رویاهام باشه که هر وقت خواستم داشته باشمش !

ریحان

هیچ وقت بچه دوس ندارم. یه مسئولیت ه که من بر نمیام ازش مطمئنم... و اینکه این همه فکر بد...نکن دخترکم...راستی چرا چند وقتیه نمی یای خونه ما یا اگه میای آروم و بی صدا میر یی....

مهدی

سلام دوستم ! دوست دیوانه و ساده و عجیب و دوس داشتنیم ! سال نو مبارک ! امیدوارم پر از باشه از اتفاقات باور نکردنی ، باور نکردنی خوب برات .

مرجان

وای چه بامزه شد اینجا ! چقد اون چیز میز رنگیا بینگول و جینگولن ! دوسشون دارم !

گلسنگ

منم از بچه بیزار بودم همیشه اما فکر کنم اگه بچه دار بشم دوستش دارم بینهایت. آخه آقای هو رو دوست دارم. بچه مون باید دختر باشه. من میدونم!حالا چه سالی دنیا میاد رو نمیدونم!!! مطمئنم بچه تو نمیکشی. عوض میشی![لبخند]