.

 

سیس میگه تو بعد یه عمر مشاوره دادن به این و اون پیش بینی شخصیت ملت و آینده ی روابط و مشکلات مردم هیچ کاری واسه زندگی خودت نتونستی بکنی...! راس میگه... من می تونم همه چی رو آنالایز کنم! می تونم کیفیت روابط آدما رو با ضریب خطای پایین پیش بینی کنم... حتی یه مجموعه دوستای دختر و پسر سیس هستن که من بینشون معروف شدم تو این زمینه!:ی اوایل برام شبیه بازی بود! یه جور مسابقه ی پیشگویی... بعد وقتی درست پیش بینی می کردم حس برنده شدن می کردم! الان ولی می بینم من واقعن از تحلیل اتفاقا و آدما و رابطه ها لذت می برم... من حتی مطمئنم خودمو هم درست تحلیل می کنم! دلیل رفتارامو... حتی عقده هامو... من می تونم همه چیو از ته مغزم بکشم بیرون و بذارم جلو چشمام... می تونم همه ی پیچیدگی های مغزمو شفاف سازی کنم! اما در مورد خودم این بیفایده ترین کار دنیاس! چون در نهایت نمی تونم تصمیم بگیرم که چی کار کنم؟! من فقط می تونم چرایی رفتارامو پیدا کنم... اما نمی تونم چیزی رو فیکس کنم! واقعن و عمیقن دلم می خواست اعصابشو داشتم برم روانشناسی بخونم... فک می کنم در این صورت می تونستم خودمو نجات بدم ! و شاید بعدش می تونستم آدمای دیگه ای رو هم که مث منن نجات بدم... کاش اینقدر از درس و دانشگاه متنفر نبودم... ولی واقعن متنفرم! و متاسفانه فکر هم نمی کنم یه رشته ای که به نظرم جالبه هم بتونه از نفرت داشتنم کم کنه.... و این موضوع واقعن غصه دارم می کنه!

 

/ 8 نظر / 25 بازدید
الهه

منم همین مشکل رو داشتم و هنوز دارم و این پیشگویی های صحیح باعث قضاوتم شده چون گاهی هم صحیح نیستن و برخوردم یا خیلی با بی انصافی همراه میشه یا زودتر از موعد گرفته میشه فقط باید جلوی ذهنتو بگیری و با اون تمایلات اشتباهی که تو خودت دیدی مبارزه کنی

گیلدا

من می دونی چه جوری ام؟ انگار یه نفر یا کلاه خود و شمشیر واستاده تو مغزم تا می خوام برم سمت بعضی از مشکلات و عقده ها و بخوام که آنالیز کنمشون می یاد حمله می کنه و نمی گذاره من نزدیک شم! من واقعن نمی تونم به بعضی قسمت های خودم نزدیک شم ! نمی تونم حلشون کنم و در حال حاضر دارم عمیقن ضربه می خورم بابت این قضیه !

نیگولی

من هم از درس و دانشگاه متنفرم. نه تنفر سطحیه همین جوری عمیقن متنفرررررررررررررم

سارا

میشه لطفا صادقانه منم انالیز کنی؟

Manzar

خوندنِ روانشناسى بيشتر حال آدمو درباره خودش و اطرافش بد ميكنه... شنيدى ميگن روانشناسا خودشون مشكل دارن.. راسته !

مگهان

و یه شباهت دیگه! دلم تیر کشید از خوندن اینکه از درس و دانشگاه متنفری ...... :| ....... + کتاب خون های دانشگاه گریز خیلی اندکند .خیلی...

سارا

یعنی واقعن من استعدادی ام دارم؟ اما اره راس میگی.بدحوری داریم تلف میکنیم خودمونو

مگهان

می دونی ؟ به نظرم اقلا کم هوش نیستم و نبودم . دبیرا و معلم هام منو باهوش تریت فرد کلاس می دونستن و در عین حال درس نخون ترین... تا یه دوره ای البته ... بعد اون دیگه ساکت بودم احتمالا به هوشمم شک داشتن :دی نمی دونم واقعا منم مشتاقم بدونم که آیا همه جا آسمون همین رنگه و ما هم همینیم ؟