:)

 

این باوره... همین که من بی تردید خودمو تو این عکسه ببینم... این که تو جوری باهام رفتار کردی که دوتامون بدونیم این جوجه هه شکل منه که تو دل باباش قایم شده که کسی اذیتش نکنه... هرچقد لوس و عق دار... هرچقد غیر بزرگونه... منو ولی همین نگه می داره... همین که دوست پسرم اون قدری عاشقمه که یه بابا عاشق دخترش... همین که بلدی یه وقتا مث خانوما و بانوطور باهام رفتار کنی... یه وقتام جوجه ی تو جیب جا شدنیت باشم... که میشه با هم واسه عکس یه جوجه ی خر ِدر حال کیف کردن جوری ذوق کنیم که انگار واقعن منه...!!

 

 

/ 18 نظر / 12 بازدید
نمایش نظرات قبلی
رزگار

می توانی خودت را هر طور که دلت بخواهد تصور کنی می توانی چشم هایت را ببندی و احساس کنی که در آسمان پرواز می کنی می توانی دلت به هر چیزی خوش باشد به تمام این برکات

آریا

این باورهای ماست ک اندیشه و ساختار زندگی مارو میسازن. به هرچی باور ک اندیشه داشته باشیم همون میشه :) امیدوارم موفق باشی. خوشحال میشم بهم سرکی بزنی و نظرکی بدی :)

Hasti

آرزوهایت بلند بود دست های من کوتاه تو نردبان خواسته بودی من صندلی بودم با این همه فراموشم مکن وقتی بر صندلی فرسوده ات نشسته ای و به ماه فکر می کنی "حافظ موسوی"

عادی

جوجه شدن خودش یه جوور قد کشیدنه.انگار که برن توو پرو باله یه موجود قوی دوست داشتنی که احساس امنیت کنن.که بعد بتونن نترسن.شجاع باشن و دستشونو ببرن سمت همه چیزایی که قبلترا ازش واهمه داشتن..همه ی امنیته می شه یه جسارت و شروع.. :)

میرا

عزیززززززززززززززززززززززززم چقد نازه این الی[قلب]

گلسنگ

خیلی با این جوجه هه حال کردم... [لبخند] چه حس خوبی داره.

سپیدار

وااااای اخه این چه پستیه ... چه عکسیه .... الهـــــــــــــــهههههه ! با تک تک جمله هاش دلم غنج رفت ! اصن موندم چجوری آب شدن دلمو از خوندن این پست و دیدن این عکس بهت نشون بدم !! [خوشمزه]

جولیت

جیک جیک جیک همه برن کنار من و این جوجو خانوم با هم یه جورایی فامیلیم یه رازی هم بینمون هست که به هیشکی نمیگیم [نیشخند] هار هار هار (آیکون یه جوجه تخس که مواظب این یکی جوجه ملوسه هستش)

سپیدار

:)))) وقتی من و تو دقیقن مث همیم ، حتمن پسراییم که انتخاب کردیم مث همن دیگه ;)

نسیم

یعنی کامنت پر از ذوق و شوق و قربون صدقه ی من راجع به این پست نرسیده؟