دلم تنگ شده... ؛ برای همه ی آن همه نوشتن های ِ محض...


حالم بد بود. بقایاش هنوز هم هست. بد ِ روانی منظورم نیست که اساساً چیز تازه ای نیست. حال ِ تنم بد بود! هی تب و بالا آوردن! از جفتش متنفرم.
توی سرم زنی ست که جوان نیست. پیر هم نیست. سی و چند ساله شاید. زن هم حالش بد است. بد ِ روانی منظورم است. البته که بد ِ دیگری هم نمیشد که منظورم باشد. انی وی زن توی سرم که تن ندارد! زن مدام دارد می نویسد.  نه به قلم! دارد تایپ می کند توی سرم! من صدای کلیدها را می شنوم... از همه چیز... از حالش... آرزوهاش... از غذایی که می خورد حتی... از فیلمی که می بیند... حتی ترش از آدم ها می نویسد... از بچه های دوست های وبلاگی حتی.... نقدشان می کند... تایید شان می کند... یا حتی از فلان رفتار شان بیزار می شود... خودش را هم نقد می کند حتی... خراب می کند سرتا پا... از نو می سازد... از خودش بیزار می شود... بعدتر عاشق خودش می شود... زن ِ توی سرم بی وقفه به نوشتن نشسته. با ادبیات رسمی تند و تند می نویسد. می خواهم خفه اش کنم؛ نمی شود و هی بلند  از روی نوشته هاش می خواند. می خواهم جایی بنویسم حرف هاش را؛ خفه می شود.
باید کاری کنم... برای او/خودم...


پی وست / بی چون و چرا/ بی شرح :

فکر اندوه بارم برای لوئیس، لوئیس شاه و خواهرم گلوریا:
لوییس در بیست سالگی از زندگی دست شست
و گلوریا نیز
در بیست و چهار سالگی پی برد که زندگی به زحمتش نمی ارزد.
و نیز دل اندوه گرفته ام برای امانوئل والادارس که به من شش ساله معنای محبت آموخت...

 

/ 20 نظر / 5 بازدید
نمایش نظرات قبلی
بالالایکا

خوش بحالت الی جون که فقط خانومه توی سرته !! ماهایی که یکیش رو تو دلمون داریم ، یکی توی سرمون چی باید بگیم ؟ تازه ممکنه جاهای دیگه مونم باشه هنوز متوجهش نشدیم :-)

sacrificator

واقعا هم زندگی به زحمتش نمی ارزد

روزبه

جالب بود.داستانتو و نمایشتو دوسداشتم.اتفاقی هم اومدم توی وب شما.ادبیاتت رو دوسدارم.اما زیاد نتونستم درکش کنم.اساسا روانشناس خوبی هم هستم اما سخت میشد بفهمی این الهه کیه!

ژولیت

چه جسورانه تمومش کردی. بهت حسودیم میشه. آدم حتی نمیتونه به خودش اجازه بده مثلا برات همدردی کنه، نمیدونم این خط نوشته های سرکش و مغرور چقدر به حال و هوای دلت نزدیکه ال. اما من همیشه آرزوم بود اگر قرار باشه رابطه کات بشه از طرف من باشه و اونم با همین صراحت و بی پروایی.

Mahya

بانو با این تصمیم حالا آرامش خاطر داری آیا؟

:)

من همه ی زندگی آقای او هستم! این "همه" هیچ هم آن طوری که ممکن است بعضی هاتان فکر کنید اغراق آمیز نیست! واقعن "همه"اش هستم ... بس که آن قدر توی زندگیش هزار تا مشکل دارد که به هیچ چیز جز من دلش خوش نیست... که اصلن فلسفه ی رابطه ی ما این بود شاید که به من پناه آورد و آن قدر ماند و مهربانی کرد که بغلش پناهگاهم بشود ... + صرفاً جهت ِ یآدآوری .. نکن بآ خودت الهه :( میخونمت .. هرروز هرروز هــــرروز نکن :(

Mahya

بانو چگونه ای؟ نگران هستیم خب... خبری از خودت بده!