√ یک

 

تنم درد می کند . درد که می گویم یعنی واقعاً درد ! تا پوزیشنم ثابت است می شود تحمل کرد . اما فقط یک سانتی متر کافی است جا به جا بشوم ! یعنی قشنگ اشکم در می آید ! فکر کنید در این حد حالم بد است که از چای امشبم گذشتم چون در مخیله ام هم نمی گنجد که با این قدر زیاد درد ؛ بروم چای دم کنم و دوباره بروم چای بریزم و این ها !
دلیل ؟ این است که دیدم من که غذاهای خوشمزه و شیرینی و شکلات از بزرگترین دلخوشی هام است ؛ خب منصفانه نیست در حق خود ِ طفلکی ِ بی دلخوشیم که ازاین رژیم های یک کف دست نان و اینها بگیرم ! البته که در توانم هم نیست . هیچ انصاف نیست از شیرینی و شکلات بگذرم ... یا حتی ترش اینکه مثلاً بستنی و آیس پک نخورم ... یا پیتزا ... یا اصلن همین پفک نمکی خودمان ! خلاصه اش اینکه دیدم اساساً جز ورزش کردن راهی نمی ماند که لاغر شوم !
بعد ِ کلی گشتن و دانلود کردن صد جور فیلم ایروبیک و چطور  six-pack بشویم و اینها ؛ و ایراد گرفتن از مربی ها که فلانی حرکاتش شبیه از این خانوم های محترم استریپ/تیزکار است و آن یکی چرا خیلی الکی خوشحال و ذوقمرگ است و این یکی چرا زیادی خوشگل است و من حسودیم می آید ... خلاصه یک خانومی را پسندیدیم و قرار شد همراهش ورزش کنیم ... این ضمیر جمع به خاطر نقش پشتیبانی ِ آقای ِاو می باشد که همه اش در حال تشویق کردن من است !
خلاصه اینکه من توی فقط دو روز ورزش کردن به ف/ا/ک رفته ام ! یعنی باورم نمی شود وزنه ای که اول ورزش کردن یک کیلو و نیم وزنش است چقدرمی تواند تا آخرش تصاعدی این طور سنگین بشود !!  آن قدر دردم می آید که حوصله ی هیچ کاری را ندارم ! فیلم دیدن حتی ... !
الکی دارم توی این پیج انتخاب خوشگلترین عروس ِ فیس/بوک ؛ عروس ها را تماشا می کنم ... بعد فکر می کنم چرا همه این همه خوشگلند ؟ / و خب چی میشد من هم قد این ها خوشگل بودم؟ / یا اصلن یعنی اینها واقعن خوشگلند؟ / یا من خوشگل می بینمشان ؟/ یا چون عروسند خوشگلند ؟ / یا که چه ؟
اصلن من چرا مریضم که با این همه درد نمی روم بخوابم خب ؟!

 

/ 5 نظر / 4 بازدید
آرام

آخیییی موفق باشی خانمی[لبخند]

م.ف.

وای من چقدر این درد ورزش کردنو دوس دارم...اصلا اون موقع ها که حال داشتم از این حلقه ها می زدم که شکمم درد بگیره!!!بعد این عروسا؛ هم این که عروسن هم با این دوربینا از جوجه اردک زشتم عکس بگیرن خوشگله....دیگشم غروبی تلوزیون یه آدمایی رو آورده بود که لاغر شده بودن بعد یه آقایی 80کیلو وزن کم کرده بود تو یه سال(این آخرش جهت انگیزه دادن بود)

مریم بانو :)

می بینم شماهم با این پروسه ی کاهش وزن درگیری ! هی بابا ... اون عروسا رو هم این کامنت پایین حق مطلب رو ادا کرده ! جوجه اردک زشت !

ورون

El؟ El؟ ورزش اولش سخته. بعد می افتی روی دور تکرار و بدنت خو می گیره دختر. صبور باش. اصلا می خوای منم شروع کنم دوباره همرات ورزش کنم؟ تا بدنامون درد بگیره بخوایم غش کنیم دیگه؟ من فقط دنبال یه پا می گردم به خدا

سارا

اولشه.اما عزیزم یهویی زیادی به خودت فشار نیاریا عشقم