بِش چی بگم ...؟


من بهش چه بگویم ؟
یعنی برمی آید از من که وقتی با چشم های درشت گرد و لپ های تپلی لطیفش دارد نگاهم می کند ، آن قدر بی رحم باشم که راست بگویم ؟! بگویم بهش که دنیا مثل کتاب قصه هایی که می خوانم برایش نیست ! که بگویم : "گلکم توو دنیا یک عالمه چیز هست که بدمزه ان ... که تو دوستشون نداری ... که تو زخمی میشی ... دردت می گیره ... که زندگی گاهی وختا چیزایی که خیلی دوست داری رو می گیره ازت ... "(البته که آن قدرها بی رحم نیستم که  بهش بگویم بیشتر وقت ها)... بعد لابد طفلکم با تعجب نگاهم می کند ... شاید هم بپرسد: چیا مامانی؟ بعد من بهش نمی گویم که : مردن/نداشتن/باختن/رفتن ... به جایش بهش می گویم : "بعدن که بزرگ تر شدی می گم بهت مامانم ... فقط یادت بمونه پسر ِ مامان نباید از هیچی بترسه ! باید یادش بمونه که چیزای بد همیشه هست ... تو غصه ت می شه ... اما از غصه ت نترس عزیز دل مامان... از هیچی نترس ..."
بعد حتی ترش برایش می گویم که: "مامان قد تو که بود می ترسید . بزرگ ترم که شد باز می ترسید . چون مامانش بهش گفته بود همه چی همیشه قشنگه ...  چون هیشکی نگفته بود بهش چیزای بدمزه چقد زیادن ! بعد که راستشو دید، تعجب کرد، منتظر نبود که، پس ترسید ... تو ولی می دونی حالا ! پس تعجب نمی کنی ... نمی ترسی ..." بعد نوک دماغ گرد کوچولویش را بوس می کنم و می  گویم : "تو مرد ِ مامانی! مرد ِ مامان از هیچی نمی ترسه ... هیچی ِ هیچی ... تازه مواظب مامانشم میشه وختایی که می ترسه !"
بعدن ترش تن نرمش را می چسبانم به سینه ام خوب که بویش کردم ... می گویم: "خب حالا بزن بریم با هم پلی استیشن بازی کنیم ببینم تو برنده میشی یا مامان !"

 

 

عکس از اینجاست . من عاشق این پسرکم هستم . عاشق این عکس هم ... با این مدل نشستنش ... فقط نگاه کنید دست های تپلش را چه طوری روی هم گذاشته ... یعنی بخورمش من ! :*بغل

 

 

پیوستــ ... (من می میرم نوشته های این دختره را خب ... آن قدر که آن هایی را می بیند که من نمی توانم ... که اصلاً کم دیده ام آدمی این همه رازها را ببیند... پنهانی های پشت فکرها / رویاها را  ببیند ... بعد دیده هاش را این همه طور ِ خوبی ساده و محکم و عمیق بنویسد... )

 

من از هیچ چیزی به اندازه پسرم در عالم نمیترسم....یعنی از این که این تلخی ها که من دیده ام را او هم ببیند می ترسم...گمان میکنم این که دلمان آن دست های کوچک را می خواهد این است که یکی را بی دغدغه دوست داشته باشیم...که هرچه در توان داریم را نثارش کنیم بی ترسِ فردا...یک تکه ی سیاه از وجودمان هست که اسمش را گذاشتیم سیاست و محکم در مشتمان گرفتیم...ما بچه می خواهیم که مشتمان را باز کنیم...که بی آن تکه،بی هیچ نا پاکی دوستش داشته باشیم و نترسیم از دوست داشتنش...من اما از هیچ چیز به اندازه این دوست داشتن نمی ترسم...


 

 

/ 15 نظر / 5 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مریم

من جوونیام پسر دوس داشتم ! الان دختر دوس دارم ! ازین دو ساله ها که همه چیو غلط میگن ! بعد دامنه کوتاه میپوشن راه که میرن شورت پف کرده شون معلومه ! ای جااااااااان ! مردم البته فقط تا دوسال ! چون بعد لوس میشن ! بعدش نمیدونم چکارش کنم ! فک کنم بکشمش ! اگه پسر باشه دوس دارم شبیه بچه ی نجمه باشه ! دیده بودیش ! من از بچه هابدم میاد کلا ! ولی اینو دوس داشتم ! یعنی من دیوونه ی این بچه بودم ! شبیه همین بچه هه بود ! اصن مث کیک کاکائویی بود ! آدم هوس میکرد گازش بزنه ! یه بار بغلش کرده بودم ! وووووووووووو

چمران

چه پسر خشگلی ... خدا نگهش داره براتون [گل]

چمران

من عاشق این پسرکم هستم !! خودت نوشتی ... [ابرو]

م.ف.

من اومدم اینارو واسه خودت بنویسم...بعد اینقد زیاد شد تو وبلاگ خودم نوشتمش...:*

یهدا

تو هم پسر منو ببین گوشه وبلاگمه بغل باباش[رویا]

مهدی

امان از دست شما دخترا ! الان من دلم پسر خواست . میگم الهه حالا تو و م.ف هیییی همدیگه رو تحویل بگیرین ! هییییی همدیگه رو تحویل بگیرین تااااااااااا تحویل سال ! ولی موافقم باهات در مورد نوشته های این دختره .

نسترن

آخیییییییییی چه گوگولیه [قلب]

سارا

الا ایا من بگیرم برای این پست تورو بخورم؟هوووم؟ عوضی خخخخخخخخخخر خب ننویس. اصلن یدونی من واسه خاطر وبلاگ توام که شده و البته قلب خودم نباید یهو چند روز هیچی نخونم. چون وقتی میام اینجا هی هیجان مند میشم واسه قلبم بده. جدی میگما. اینو واقعا گفتم.

سارا

این م.ف رو هم باید کشت اقا.باید کشت[نیشخند]تا منو نکشته