می دانم َت ... ! می آیی ؛ لبخند نمی زنی ؛ می میــــــــرم ... .

 

نیا !
تلخ است آمدن ؛
آن ِ من که نباشی !
بگذار سهم ِ من بماند از تو ؛
این جاده های بی تو ِ تا تو  ...

نیمکتم ،
جاده ات ،
تن ِ پر درد ِ خاطره هامان ...
نیا !
بیایی
لبخند نزنی
می میرم ...

 

چند روز پیش تر یک جایی گذشته بود از پیش چشمم.. توی از همین وبلاگ های گذری... بعدترش توی آفلاین هام دیدمش... این بار دقیق تر نگاهش کردم ! فکر کردم آشناست چقدر... بود؟ کمی گشتن رساندم به جایی که دیدم خودم نوشته امش(!!)... چند سال پیش! به ضربه می ماند. ضربه ای که بی هوا بخورد به آدم... با دردی غافلگیرانه! مثل وقت های که خم شده ام روی تیتر روزنامه ی تازه و بعد سرم را بی هوا می آورم بالا و محکم می خورد به قفسهی بالای اوپن!! همیشه هم به یک اندازه غافلگیر می شوم و دردم می آید! خب هیچ فکر نمی کردم یک روزی نوشته ی خودم را نشناسم... معنی اش؟ عوض شدن!... من عوض شده ام... خب البته که تغییر کردن گریز ناپذیر است. اما مشکل از اینجا می آید که فکر می کنم بهتر نشده ام... که چند سال یک عالمه وقت هست تویش... که می تواند آدم را به جایی برساند که قشنگ تر باشد... بهتر.... بزرگ تر....من ولی نشده ام! حتی این چند خط که بعدترش پرتم کرد توی نوشته های آن سالها ... دیدم نوشتنم هم مزخرف تر و بدتر شده حتی! چی به سر آدم می آید که حتی نوشتنش هم زشت می شود؟؟؟؟  

 

پیوست :

عجیب که حتی لب هام هم دیگر وقت ِ بغض هام نمی لرزند! به جایش داد می زنم و مشت می کوبم به دنیا!

انحنای نرم ،
مورب ،
رو به پایین .
گوشه های هلال ِ لرزان ِ  درد
نبض دارد ،
تند و پر تب .
دست بگذار روی لب هایم ...
ببین !
بغض های من قلب دارند ... !

 

/ 23 نظر / 4 بازدید
نمایش نظرات قبلی
دخترزمین

وای الی محشر بودن محشررررررررررررررررررررررررررررر

بالالایکا

الی جونم ! هیچ دقت کردی وقتی کسی اسمون رو مصغر میکنه ، نازمون میده ، لوسمون میکنه ، چه مستعد میشیم برا باریدن ؟ نمیدونم از خاصیت های اسممونه ، یا یه مرض دیگه اس ! اون زنهاره رو یادته ؟ خیلی حواست باشه بهش ! اصن خاصیت زنهار دادنِ من مخصوصا ، مبتلا شدنه ! از نشانه های جنون هم همین بس ، که آدمی بازشناخت اندیشه های خویش نیز مقدور و میسورش نمیشود خواهر ! مراقب باش .

دختر چوبی...

سلام... وبت خیلی دوس دارم!!!آخه خیلی خاصه,می دونی؟!! موفق باشی [گل]

دختری در برمودا

میدونم که می خونیم ...! یادم نیس چطور ولی چند وقت پیش فهمیدم ... ما هم همستیم اینجا ... ساکت اما [لبخند]

ملیکا

الی بنویس...نذار خودش همینجوری درست بشه،اگه ننویسی بدتر میشی فرشته مهربون. میدونی چقد دلم واسه اون پستای طولانی و پدر و مادر داری که قبلنا مینوشتی تنگ شده[نگران] بازم میگم فقط بنویس، میدونم سختته ولی تمام سعی خودتو بکن[ناراحت][ماچ]میدونم که میتونی بازم مثه قبل بنویسی![بغل][ماچ][قلب]

يهدا

الهه تو چقد قشنگ مينويسي.[خنثی]

ریحان

الی...یک چیزی بنویس...شاید اروم بگیرم

گیس گلاب

خو کــــــــــــــــوشی پَ ؟؟؟ بیا دیگه !!!!!