عِ شــــق می کنم با تو/ وقتی مچ ِ پاهاتو /غرق می کنی هر شب/ زیر توری دامن/.

من به معشوق های دو دسته از آدم ها حسودیم میشود... آن ها که نوشتن می دانند _ شعر یا نثرش فرقی نمی کند ..._ و هم آنهایی که ترانه خواندن می دانند ...!

پی وست ِ مهم تر از متن (!) : الان اینها را گفتم چون دلم شدیدن می خواهد یک آقایی بود که  این آهنگه را تقدیم می کرد به من! اصلن هم مهم نیست که مدل خواندن این خواننده را دوست ندارم هیچ... یا اصلن آهنگ شاد دوست ندارم معمولن و بسیاری شواهد دیگر که باید اثبات کند این اهنگ نباید آهنگ خاصی برایم بشود... هست ولی .

من کیفیت ی که توی این آهنگ و شعرش هست را دلم می خواهد... درست الآآآن... همین طوری با همین لحن ِ کیف دار ِ سرخوشانه ی ِ سرمستآنه...!

/ 37 نظر / 3 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مینا

[رویا] فکر نمی کنم کسی باشه که آرزوی همچین چیزی رو نداشته باشه من به دسته اول خیلی خیلی حسودیم میشه شاید چون خوندن و نوشتن رو بیشتر دوس دارم هرچند که هیچ وقت نوشتن رو یاد نگرفتم:) عکس های وبت رو خیلی دوس دارم کلا عاشق عکس و نقاشی و از این قبیل هستم :)

مـادامـ ژانـت

[پلک] خانومه چقده حال میده میام این cm هارو میخونم / گاهی از نوشته های خودت بیشتر حال میده :دی [بازنده][اضطراب][مغرور][نیشخند]

intus et in cute

آخ گفتی .. یکی از عقده های بزرگ زندگی من همین چیزه :دی که یکی در وصف من یکی از این شعر هزار بیتی ها بگه :)) فک کن الهه .. عقده تا این حد :))

intus et in cute

بعد تازه ! من دلم خنده ی توی این عکس رو خواست .. :(

بالالایکا

هنوز همون الی صمیمیه خودمه .

coco

خوبی ال؟میدونی من چقدر این روزا به یادت بودم؟انقدر که از دلتنگی خوابتو میدیدم.بدون اینکه اصلا دیده باشمت

coco

چقدر جالب .ببین این روزا من هر وقت دلم برات تنگ میشد ورمیداشتم اهنگ حالم عوض میشه ی شادمهر و گوش میدادم.چون منو یاد تو مینداخت.که اقای او تقدیمش کرده به تو...تو پستای اول این بلاگت نوشتی.مطمئنم خودتم یادت نرفته!اووووووووووووووه انقدر گوش کردمش و عاشقش شدم که نمیدونی.همه شم یاد تو میفتادم

يهدا

هنوز منتظر يكي بيادو بنويسه[مغرور]