:)


من تا همین چند ساعت پیش افسرده ترین دختر دنیا بودم ! آن قدری که آن یک ساعتی را که توی جاده بودم تا رسیدن ِ به کلاس همه ی تمرکزم روی این بود که به پلک نزنم ... که اگر می زدم اشک هام سر می خوردند ! سر خوردن اشک ها به کنار ! رد ِ سیاهاشان را نمی شد کاری کرد ...! من توی جاده همه اش به این فکر می کردم که  poor تر از من هم هست توی این دنیا آیا ...؟!! دقیقن می گویم poor ؛ چون توی گفتنش یک کیفیت ِ دردمندانه ای هست که توی بد بخت و بینوا و بیچاره و فقیر و اینها نیست ! من توی جاده به این فکر می کردم کی فکرش را می کند که این دختری که اینجا نشسته ... که لاکش برق می زند روی ناخن هاش ... که با حوصله آرایش کرده ...  این همه وا مانده باشد ... این همه فقیر باشد توی داشتن ِ آرامش ... ای همه  "هیچ" نداشته باشد ... داشتم فکر می کردم که اگر بی چاره گی آدم ها توی صورت هاشان پیدا بود؛ این خانم بغل دستی دیگر اینطوری زل نمی زد به ناخن های من که یک در میان رنگشان فرق می کند و به نظرش جلف است لابد !!!
بعد ولی از کلاس که بر می گشتم ... آقای ِ او که آمد دنبالم ... زیر چتر که چسبیده بودم به بازویش از سرما و خیسی ... حالا که آمدم خانه ... که دوش گرفته ام ... که یک قسمت از سریالم را دیده ام ... که چایم را با آن پای سیب خوشمزه هایی خورده ام که بابا می داند دوست دارم و خریده برایم ... حالا که فردا بعد کلی وقت با آقای او تنها می شویم ... گیرم که دو ساعت فقط ... حالا دیگر آن قدرهام poor نیستم ! خالی هستم هنوز هم  . اما  poor نه . مخصوصن که می خواهم بروم کتاب ِ خوشبویم را بخوانم ... بعدترشم هم پتویم را بردارم بروم توی اتاق سیس که بخاری دارد بخوابم که یخ نزنم از سرما !
انی وی ! نمی خواهم به هیچ چیز بدی فکر کنم .. کمی لااقل !

/ 7 نظر / 6 بازدید
sara

ela gamoonam manam pooram. chon kheili gedam tooye aramesh. bad delam yek aghaye oo ! khast :( ke nadaram.ke hich vaght nadashtam.

sara

ama alan kheiliiiiiiiii khoshhalam ke to khoshhalio farda yek 2 saate khoshgel dari hoooooraaaaaaaaaaaa[هورا]

sara

dirooz chanta khosh gozaroondiiiiiiiiii?

sara

bale ma midoonim shoma chaghad divoonei.bad chon divoonei pas hichi maloom nis dokhtar khanoom asheghetaaaaaaaam[بغل]

sara

ela fek konam ras migi hich vaght natoonim az khoshbakhtimoon kaaaamel lezat bebarim.hamishe ye jaye khali has[ناراحت]

گیلدا

rast migiii..vaghean poor.are azizam,mano hichvaght faramoosh nakon vaghti dari fekr mikoni poor tarini

سعیده

مرسی ازت الهه ی عزیز .