اینـ جا ... بدون ِ مَ ن ...

یک پست ِ خیلی طولانی ِ پدر و مادر دار نوشته بودم توی ذهنم! چند بار هم تکرارش کرده بودم که خوب یادم بماند... از تلخیش نوشته بودم... از تلخیش که زیادی واقعی بود . و من عمیق باور دارم چیزهای زیادی واقعی اغلب درد جنسشان است... نوشته بودم از همه اش... یک طوری نوشته بودم که از دلم آمده بود... از آن جاهای دلم که لرزیده بود از غم... از غمی که مثل هوا سرگردان بود همه جایش... حتی نوشتم که واااااای چه دلم از همین مهربانی های مامان ها را می خواهد.. از همین خنگی خنگی هاش را... همین ها که بس که ناز و خنگی و مهربانانه اند آدم بعدش یک جمله می گوید که تویش "آخه مامان ِ من ... " دارد... با یک طور لحن ِ سرزنش دار ِ لبخندداری... که من بی اغراق عاشق مردهای زندگی م هستم آن قدر زیاد که هی بترسم از نداشتنشان. که حتی هی هزار بار بغضی به آقای او بگویم : "قول بده نمیری هیچ وخ لطفن!"  اما هیچ مردی هرگز آن طور محبت خنگی ِ خاص ِ مامان ها را بلد نیست خب... اوووووه بسیار چیزهای دیگر هم نوشته بودم.... بعدش ولی آمدم اینجا ... هی دستم نرفت به نوشتن... دستم لال شد! و فکر کرد چقدر بیاید پست طولآآآآآآآآنی ِ غمگین بنویسد ؟؟؟؟

 

پی وست : اینـ جا ... بدون ِ مَ ن ...

/ 14 نظر / 6 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مریم بانو

شاید آدم تلخ بنویسه بهتر از این باشه که ننویسه و لال شه !

ژولیت

اینجا بدون من . . . . پر از درد و گریه بود [ناراحت] حتی خوشی هاش هم دردناک بود

نرگس

اره....اقاها رچقدر بامحبت...بلد نیستند اینجور محبت هارا...اینجور محبت ها مال مامان است...یا اصلا مال خانمها است... زنانگی دارد اینجور محبت ها.......

آرش

آدم تو زندگیش خیلی چیزا رو نمی تونه بگه ! نمیدونم چرا

شیوا

اخ اینقدر از این پست های طولانی و دردناک دارم توی ذهنم نوشتنم نمیاد اصلا هرچی میخوام بنویسم می گم که چی چقدر هی بنویسم از درد دقیقا میفهمم چی شد که ننوشتی این پست رو

دخترزمین

اره هیچی جای مامان بابای ادمو نمیگیره حتی عشق ادم[لبخند]

Manzar

واسه بار اول که آپت رو خوندم حقیقتا" سطحی متوجه شدم منظورت رو ولی امروز رفتم فیلمش رو خریدم و نیم ساعتی میشه که از تموم شدنش میگذره.. خیلی دوسش داشتم! انقدر تلخی داشت که حتی پایانِ مثلا" خوشش هم شیرینی ای نداشت! چقدر آدم میتونه درباره این فیلم بنویسه و بنویسه از جاهایی که بغض داشتم تا جایی که داشتم خاموش میکردم تی وی رو چون فکر کردم لابد تموم شده و خودکشی کردن!

Manzar

پایانش برداشت های مختلفی داشت .. ولی خب من فکر میکنم چون خودِ پسرِ نویسنده بود آخرش ام همون وهم و خیال بود...

گیس گلاب

نظر من این بود که همون شبی که به مامانش گف شیر گازو باز کنیم این کارو کرده بود و همشون مرده بودن . من همون وقتی که اومده بود سینما دیدمش ... پارسال ... عاشق بازی تک تکشون بودم بس که طبیعی بود .